Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Ataşehir evden eve nakliyat şirketi olarak profesyonel nakliye ekibimiz, son teknoloji araçlarımız ve ekipmanlarımız ile eşyalarınızı Ataşehir’den Türkiye’nin istediğiniz yerine taşıyoruz. Ev taşıma firması olarak yılların getirdiği tecrübe ile eşyalarınızın hasar görmemesi için çeşitli önlemler alıyoruz. Ayrıca sigortalı nakliyat hizmetimiz ile eşyalarınıza hasarsızlık garantisi veriyoruz. Taşınma sürecinin günlük hayatınızı etkilemeden gerçekleşmesi için taşınmanın her aşamasında deneyimli ekiplerimiz ile rol alıyoruz. Bütçe dostu fiyatlarımız ile güvenli ev taşımacılığı hizmeti sunuyoruz. Eşya paketleme, eşya depolama, parça eşya taşımacılığı gibi ek hizmetler veren bir firma olarak bu hizmetlerin her birini işinin ehli ekiplerimiz ile vererek eşyalarınızın hasar alma riskini de en aza indiriyoruz.

Ataşehir Nakliyeci Önerisi

Uzun senelerdir Ataşehir nakliyeci arayışında olanların ilk önerilerinden biriyiz. Müşterilerimizin nakliye sürecindeki talepleri doğrultusunda; firmamıza, evden eve nakliyat ve nakliye sektörüne yatırım yapmaya devam ediyoruz. Sektörümüzün önde gelen firmalarından biri olarak ev nakliyesi taleplerinizi daha kapsamlı şekilde karşılayabilmek için firmamızı her geçen gün daha da iyi konuma getirmeyi amaçlıyoruz.

Şirketimizin nakliye firmaları önerileri arasında kendisine yer bulmasının en önemli sebeplerinden biri, yenilikçi bir anlayış ile sektörde faaliyet göstermeye devam ediyor olmasıdır. Çözüm odaklı ve deneyimli ekibimiz ile sizlerin isteklerini karşılayacak donanımı sunmayı amaçlıyoruz. Hizmetlerimizi müşteri memnuniyeti odağımızın etrafında şekillendiriyoruz. Deneyimli ekibimiz ile nakliye sürecini koordineli bir şekilde planlayarak yürütüyoruz. Evden eve nakliye hizmetini planlı ve programlı şekilde veriyoruz. Kalite ve hijyen standartları kapsamında eşyalarınız zarar görmeden paketleme işlemi yapıyor ve aynı özen ile eşyalarınızı yeni adreslerine geniş araç filomuzdaki uygun kapasitede araç ile aktarıyoruz.

Ataşehir Evden Eve Nakliye Firması

atasehir evden eve nakliye firmalari hangileri

Yüksek katlı ve dar merdivenli bir binada oturuyor olmanız, binanızın giriş katının eşya çıkartmaya uygun olmaması, bina sakinlerinin bina asansörünün kullanılmasına izin vermemesi halinde; bina özellikleriniz sebebi ile taşınmayı gözünüzde büyütmenize gerek kalmıyor. Ataşehir asansörlü nakliye firması olarak Ataşehir’deki eşyalarınızı asansörlü araçlarımız ile evlerinizden çıkartıyor ve eşyalarınızı Türkiye’nin neresine isterseniz oraya götürüyoruz.

Ataşehir’de evden eve nakliyat hizmeti almanın en güvenilir ve pratik yöntemi, asansörlü nakliyattır. Eşyalarınızı rahat çıkartabileceğiniz geniş pencere, teras ya da balkon gibi alanlara asansörlü nakliye araçları kuruyoruz. Aynı zamanda asansörün kurulacağı yeri belirlerken bina çevresinin de uygun olmasına özen gösteriyoruz. Asansörlü araçların kurulumu ve bakımı ise düzenli olarak yapılıyor. Eşyalarınız birbirlerine hasar vermeyecek şekilde asansörlü aracın paletine yerleştiriliyor ve aşağıya indiriliyor. Asansörlü araçlar ile aşağıya indirilen eşyalarınız deneyimli ekibimiz tarafından nakliye aracına yükleniyor. Asansörlü araç kullanmadan eşyaların evden çıkartılması, asansörlü nakliye aracı kullanılan nakliye yöntemlerine göre daha tekinsizdir. Asansörlü nakliye araçları, taşımacılık hizmetini daha hızlı ve güvenli hale getirir.

Ataşehir Evden Eve Taşımacılık Şirketi

Evinizi, ofisinizi veya işyerinizi başka bir yere taşımak istemeniz halinde, Ataşehir nakliye şirketi olarak güvenli nakliye hizmeti sunuyoruz. Taşınma sürecinin zorlukları ile baş etmek durumunda kalmanızın önüne geçerek taşınma hareketliliklerini firma olarak biz tamamlıyoruz. Taşınma sürecinin sizin için daha kolay hale gelebilmesi adına ihtiyaçlarınız doğrultusunda vereceğimiz hizmetleri belirliyoruz. Taşınacak olan eşyaların sayısı ya da niteliği fark etmeksizin deneyimli bir ekip ile size nakliye hizmeti veriyoruz.

Eşyalarınızın uzunlukları ve ağırlıkları ne kadar olursa olsun, asansör ve vinç gibi geniş araç filomuzdaki araçlar ile eşyalarınızı evinizden çıkartıyoruz. Nakliye esnasında kullanılacak olan ekipman ve araçları belirleyebilmemiz için ise, öncesinde taşınacak olan eşyalarınız ile ilgili bilgi sahibi olmamız gereklidir. Tek parça halinde evinizden çıkması mümkün olmayan eşyalarınızın demontajı yapıldıktan sonra binanızdan çıkartıyoruz. Eşyalarınız yeni adresine taşındıktan sonra da uzman nakliye ekiplerimizde bulunan marangozlar, eşyaların tekrar montajını yapıyorlar. Bu süreçte kullanılacak olan ekipmanların her birini profesyonel ekiplerimiz kendileri getirirler ve sizin ekiplerimize malzeme temin etmenize gerek kalmaz.

Ataşehir Evden Eve Nakliyeci

Ataşehir nakliyeciler arasında ihtiyaçlarınıza göre şekillenen nakliye planı hazırlayan bir nakliye şirketiyiz. Eşyalarınızı mevcut adresinizden çıkartmanız gerekmesi ve yeni adresinizi henüz hazırlayamamış olmanız durumunda; geniş depolarımızda eşya depolama hizmeti veriyoruz. Eşyalarınızı istediğiniz süre boyunca, düzenli olarak havalandırılan depolarımızda muhafaza ediyoruz.

Bütün evinizin eşyasını değil de sadece birkaç parça eşyanızı taşımak istemeniz halinde, Ataşehir evden eve nakliyat kapsamında parça eşya taşımacılığı hizmeti veriyoruz. Eşyanın gideceği şehre, nakliye işlemi için belirlenen güne ve tarihe bağlı olarak eşyalarınızı hasarsız şekilde yeni adreslerine nakliye ediyoruz. Memnuniyetinizi ön planda tutan bir firma olarak, sektördeki eksiklikleri tespit ederek hizmet seçeneklerimizi de buna göre çeşitlendiriyoruz. Örnek vermek gerekir ise; ticari kaygılar nedeni ile parça eşya taşımacılığı veren nakliye firması sayısı oldukça azdır ve firmamız da parça eşya taşımacılığı hizmeti veren az sayıda firmadan biridir.

Ataşehir Ev Taşıma Firması

Ataşehir’de ev taşıma işlemini nakliye firması olarak sizin için daha da kolay hale getirebilmek adına uğraşıyoruz. Taşınma sürecini başlatabilmemiz için öncelikle taşınma detaylarınız hakkında bilgi sahibi olmamız gereklidir. Eşyaların taşınacağı binanın özellikleri, adresiniz ve eşya listeniz yeterlidir. Günlük rutin hayatınız kapsamında ev taşımak için müsait olduğunuz günü ve saati belirleyerek firmamıza rezervasyon talebi iletebilirsiniz. Taşınma için belirttiğiniz gün ve saati geçirmeden ekiplerimiz adresinize gelir ve oluşturulmuş nakliye planını uygular.

Ev taşıma firması olarak aldığınız hizmetten memnun kalmanızı öncelik haline getirdiğimiz için nakliye hizmeti aldığınız sırada herhangi bir ek ihtiyacınız olması halinde, ihtiyaç duyduğunuz hizmete göre nakliye planımızı tekrar gözden geçiriyoruz. Sıfır hasar ile eşyalarınızın hızlı şekilde yeni adreslerine taşınmasını sağlıyoruz.

Ataşehir Güvenilir Ev Taşıma Şirketi

emniyetli ev tasima atasehir

Ataşehir sigortalı nakliye firması olarak eşyalarınız sorumluluğumuz altına girdikten sonra sıfır hasar ile ihtiyacınız olan hizmeti verip eşyalarınızı size teslim etmeyi amaçlıyoruz. Eşyalarınızın güvenli bir şekilde yeni adresine taşınması için gerekli önlemleri almaya ek olarak eşyalarınızı sigortalama yoluna gidiyoruz. Talep etmeniz halinde eşyalarınızı sigortalayarak eşyalarınızın poliçe kapsamında da güvence altında olmasını sağlıyoruz.

Ev taşıma hizmetini garantili ve güvenilir şekilde verebilmemiz için ücretsiz eksper imkanımız ile evinizdeki eşyaların değerini hesaplıyoruz. Ardından bu eşyaları sigorta poliçesi kapsamında koruma altına alıyoruz. Eşyalarınız evden çıkartılırken ya da nakliye aracındayken hasar alır ise, hasar tutarını firmamızdan tazmin edebilme hakkını size sunuyoruz. Bu sayede maddi değeri yüksek olan ya da manevi açıdan değer yüklediğiniz eşyalarınız hasar aldığınızda mağduriyet yaşamazsınız.

Ataşehir Nakliye Şirketi Telefon

Ataşehir nakliye hizmeti alabilmeniz için iletişim bilgilerimiz üzerinden bizimle irtibata geçerek binanızın durumu ve taşınacak olan eşya sayısı hakkında bilgi vermeniz gerekir. Şehir içi ve şehirler arası evden eve nakliyat hizmetlerimizde doğru nakliye planı yapmaya önem verdiğimiz için eşyalarınızın hasar alma riskini de azaltmış oluyoruz. İstediğiniz her an firmamız ile iletişime geçerek ofis çalışanlarımızın sizden talep ettikleri bilgileri vermeniz yeterlidir. Ataşehir evden eve nakliyat hizmetimizi sadece firmamıza edeceğiniz tek bir telefon ile almaya başlayabilir ve taşınma sürecinde herhangi bir sorumluluk almadan eşyalarınızın yeni adresinize sıfır hasar ile taşınmalarını sağlayabilirsiniz.