Evden Eve Nakliyat Firmaları

Eskiden ev taşımak isteyen kişiler daha çok hamal tutmayı tercih ederdi. Hamal işi ile uğraşan kişilerin işi oldukça zordu ve günümüze kadar bu taşıma türü azalmaya başladı. Hamal insan gücüne dayalı bir taşımaydı. Evlerin artık yüksek bina şeklinde olması hamal ile taşınmayı oldukça zor hale getirmişti. Evden eve nakliyat firmaları hamal ile taşımacılığın yerine gelen bir taşıma yöntemi olarak bilinir. Teknolojinin gelişmesiyle insan gücünün yerini makine gücü almıştır. Yer evi hariç apartman dairelerinde oturan kişiler ev taşıma firması olarak asansörlü firmaları tercih emektedir.

Asansör mekanizması kurularak mobilyalar araca kısa yoldan taşınmış olur. Evde yer alan mobilyaların özel ambalajlarla paketlenmesi herhangi bir zarar almasını önlemiş olur. Evden eve nakliye işi yapan firma olarak ekipte yer alan kişiler taşıma işinde deneyim edinmiş kişilerden oluşur. Mobilyaların toplanması ve montajı gibi konular firmamız tarafından yapılan işlemlerdir.

Sabah saatlerinde evin önünde yer alan nakliye aracımız asansör mekanizmasını eve kurarak işe koyulur. Ekibimiz pratik bir şekilde çalıştığı için öğleden sonra taşınma işlemi sonlanmış olur ve sadece mobilyaların kurulumu kalır. Nakliye şirketi tüm kurulumları gerçekleştirdikten sonra ev neredeyse hazır hale gelmiş olur. Tek yapılması gereken işlem temizlik ve yerleşmedir. Bunları da ev sahibi kendi isteğine göre yapar.

Asansörlü ve Sigortalı Nakliyeci

tasimacilik nasil yapilir

Evden eve asansörlü taşıma yapan firmamız profesyonel ekip ve ekipmanlarıyla müşterilerin eşyalarını güvenle eski evden yeni eve taşımaktadır. Eşyalara herhangi bir zarar gelmemesi için tüm mobilyalar işinde profesyonel ekibimizle ambalajlanıp güvenli bir şekilde araca yüklenir. Ayrıca resmi olarak tüm taşıma belgelerine sahip olan firmamız yol sigortası hizmetini de sunabilir. Yol sigortasının firmamız tarafından yapılmasının nedeni eşyalarınıza yol sigortası yaparak güvenli bir taşımacılık sunmaktır. Montaj ve demontaj hizmetlerimiz ile firmamız taşınma esnasında eşyaların tüm montaj ve demontaj işlemlerini deneyimli kadrosuyla yapar.

Sigortalı nakliye firması herkesin isteyeceği bir firma türüdür. Bu sigorta hizmetinin bulunması ile birlikte müşteriler firmaya daha çok güvenir. Eşya koruma ekipmanları ile firmamız streç, strafor gibi ekipmanlar aracılığıyla eşyaların herhangi bir hasara uğramaması için ambalajlanmasını yapar. İşinde tecrübeli kadromuz ile sizlere daha iyi hizmet vermek adına işine kalifiyeli ve kadrolu ekiplerle çalışmamıza devam etmekteyiz. Asansörlü nakliye firması olarak sizlere daha iyi hizmet vermek adına eşyalarınızın sıfır hasarla taşınması ve taşınma işlemini hızlandıran asansörlü taşıma hizmeti sunmaktayız.

Ayrıca Ankara Evden Eve Nakliyat adlı yazımızı inceleyebilirsiniz

Güvenilir Ev Taşıma Şirketi

Ev taşımak günümüzde sıklıkla gerçekleşen bir durumdur. Yeni bir eve geçen veya ev değişikliği yapmak zorunda kalan insanlar bunun kararına verdikten hemen sonra bir nakliye firması araştırması içerisine girer. Firma araştırması yapılırken şirketin en iyi ve güvenilir olması en çok dikkat edilen hususlardan biridir. Bunun nedeni bazı nakliye işi ile uğraşan kişilerin taşıma esnasında eşya hırsızlığı yaptığı söylentileridir. Bu yüzden evden eve nakliyat firmaları üzerine düşen görev ekip arkadaşlarının seçimi yapılırken güvenilir olmasına bakılmasıdır.

Taşınmanın gerçekleşeceği zaman özel ve değerli eşyaların genellikle ev sahibi tarafından teslim alınması istenir. Çünkü bunların kaybedilmesi durumunda mesuliyet kabul edilemez ve bu durumda firmamızı üzen bir durumdur. Müşteri memnuniyetine önem veren bir nakliyeci olarak bu tarz durumlarla karşılamak istemeyiz. Özel eşya dışındaki tüm eşyalara nakliye firması tarafından sigorta işlemi yapılmaktadır.

Sigorta işlemi taşınan eşyaların güvencesi olarak sayılır. İstenmeyen bir durumdan dahi olsa herhangi bir hasar veya kayıp meydana geldiğinde müşterinin zararı firma tarafından karşılanmış olur. Nakliyat hizmeti içerisinde bu zaman kadar olan tecrübelerimize güvenerek bizi tercih eden müşteriler güvenirlik konusunda her zaman yanımızda olmuştur. Bireysel ve kurumsal müşteriler tarafından tercih edilir olma sebebimiz sağladığımız güvendir.

Nakliye Ücretleri Ne Kadar?

Nakliye ücretleri taşınmak isteyen herkesin merak ettiği bir durumdur. Bazı nakliye firmaları fiyatları oldukça yüksek tutar. Bu durumda insanların bütçesinde sıkıntı yaratır ve aslında firmanın da tercih edilirliği azalır. Firmamız nakliye fiyatları arasında insanların bütçelerini zorlamayacak bir fiyat listesi sunar. Pratik ve uygun maliyetli taşıma hizmetimiz ile tercih edilen firmalardan biri olmak müşteri sayışımızı artırmıştır. Şehir içinde ya da şehir dışı taşıma hizmeti olduğunda müşterilere oldukça iyi indirimler uygulamaktayız.

Taşınmaya karar vermeden önce firmamızla irtibata geçip ücret konuşmak yararınıza olacaktır. Müşterileri her zaman memnun eden bir ücrette anlaşılacağına emin olmanızı isteriz. Müşterilerin tek bir nakliye şirketi ile görüşüp hemen karar vermesi yerine diğer firmalardan da fiyat alması önerilen bir konudur. Bu sayede verilen hizmetler ve alınan ücret arasında karşılaştırma daha kolay yapılmış olur. Firmamız hem kaliteli işler sergileyip hem de uygun fiyatlı taşıma hizmeti veren nadir firmalar arasında yer alır. Kaliteli işimiz daha önce çalıştığımız müşteriler tarafından kanıtlanmıştır.

En İyi Nakliye Firması

Yaşanılan yerde nakliye firması araştırması yapılırken çok sayıda seçenek karşımıza çıkabilir. Firmamız müşterilerin yeterli bilgiye sahip olması için internette sitemiz yer almaktadır. Sunduğumuz hizmetler ve daha önceki taşıma işlemlerimiz ile ilgili tüm bilgilere ulaşmanız mümkündür. Eğer aklınıza takılan bir konu olursa sitede yer alan iletişim kanallarını kullanabilirsiniz veya adres bilgilerimizden ofise gelerek yüz yüze görüşme gerçekleştirebiliriz.

Nakliyeci Önerisi

sigortali tasimacilik

Evden eve veya ofis taşıma işlemleri genellikle hamallar tarafından yapılan bir işlem olarak bilinirken artık günümüzde çoğu kişi nakliye firmalarını tercih eder. Hamal ile taşıma işlemi nadir de olsa devam eder ve nakliye taşımasına göre genellikle ücret açısından daha uygun olur. Fakat nakliye firmalarının sağladığı çoğu avantaj bu tarz taşımalarda bulunmaz.

Asansörlü, sigortalı, toplama ve montaj gibi işlemleri yapma aşaması içinde olan hizmet nakliye şirketleri tarafından müşterilere sunulmaktadır. Nakliye şirketleri pratik bir taşıma yöntemidir ve müşterilerin kurulum gibi işlemlerle uğraşmasına gerek kalmadan eve yerleşmesine yardımcı olur. Genellikle yüksek katlı binalarda oturan kişilere asansör ile taşıma yapılır ve merdiven kullanılmaz. Asansör taşınma işlemlerini oldukça pratikleştiren bir yenilik olmuştur. Teknolojinin gelişmesiyle ortaya çıkan bu mekanizma insanın yükünü hafifletmiştir.

Ayrıca Pursaklar Evden Eve Nakliyat adlı yazımızı inceleyebilirsiniz

Nakliye Şirketi Telefon

Firmamız hem şehir içi hem de şehirler arası evden eve nakliyat hizmetini vermek amacıyla bir telefon kadar uzağınızdadır. Herhangi bir ev ya da ofis taşıma durumunuz varsa internette yer alan telefon numaramız ile bize istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Belirtilen fiyatlarımız üzerinden müşterilere indirimler uygulayıp onlara taşınmayla ilgili tüm detayları aktarmaktan mutluluk duyarız.

Ev Taşıma Firması

Evini değiştirmek isteyen kişiler genellikle bunu yaz dönemlerinde yapar. Çünkü güzel havalarda taşınmak yerleşmek ve temizlik açısından da daha kolay olur. Özellikle iş yoğunluğu fazla olan kişiler nakliye şirketimizle çalışır. Bunun nedeni şirkette yer alan çalışanlarımızın tüm toplanma ve kurulum işlemlerini yapmasıdır. Evden eve nakliyat firmaları taşınma işlemi bittikten sonra ev sahibine tüm mobilyaları odada hazır hale getirmiş bir şekilde bırakır. Eğer firmamızın verdiği hizmetler ile ilgili bize danışmak istediğiniz konu varsa iletişime geçebilirsiniz.