İzmir Evden Eve Nakliyat

İzmir ili ülkemizde bulunan en kalabalık illerden biridir. Çok sayıda ilçesi ile nüfusu git gide artan şehirler arasındadır. Ege Bölgesi içerisinde bulunduğu için yerleşim yeri olarak sıklıkla insanlar tarafından tercih edilir. Nüfus sayısının fazla olmasından dolayı çok katlı binalar bulunur. İş imkanlarının geniş olması bu ile olan talebin artmasında bir etken olmuştur. İzmir evden eve nakliyat hizmeti de dolayısıyla bu ilde oldukça adından söz ettirmektedir.

Nakliye şirketlerinin günden güne daha çok tercih edilmesi bu işi yapan kişilerin sayısında artışa yol açmıştır. Önceden nadiren bulunan firmalar yerine hemen hemen her il ve ilçede artık firmalarla karşılaşmaktayız. Geçmişte daha çok hamal ile taşıma gerçekleştiği için insanlar bek nakliye şirketlerinden haberdar değildi. Fakat artık özellikle tayin durumları olan memurlar tarafından sıklıkla tercih edilen bir hizmet haline gelmiş ve adını duyurmuştur.

İzmir nakliyeci araştırması yapan kişiler internette birden fazla sonuç ile karşılaşabilir. Ancak verilen hizmetler ve alınan ücretler ile firmalar arasında bir karşılaştırma yapılması söz konusudur. Firmamız müşterilerin memnuniyetini ön planda tutarak uygun fiyatlı ve kaliteli iş sunmayı kurulduğu günden beri hedef edinmiştir. Genellikle hizmetlerimizden faydalanan kişilerin olumlu geri dönüşlerini almak ekibimizde yer alan arkadaşlarımızın daha çok motive olmasını sağlamaktadır.

İzmir Evden Eve Nakliye Firması

İzmir içerisinde nakliye firması bulmak çok zor bir işlem değildir. Ancak işini kaliteli bir şekilde yapan firmaların sayısı oldukça azdır. Bu yüzden taşınacak olan kişiler araştırma yaparken bazı belirli kriterleri göz önünde bulundurur. Bu kriterler genellikle güvenilirlik ve deneyimlilik olmuştur. Firmamız bugüne kadar oldukça fazla taşıma işlemi yapmış olup müşterileri büyük bir dertten kurtarmıştır.

Firmada bulunan ekip arkadaşları daha önce taşıma işlerinde deneyimli olan kişilerden oluşmaktadır. Mobilyaların toplanması ve kurulması konusunda oldukça özenli ve dikkatli davranılır. Mobilya ve bazı eşyaların kaplanması için özel ambalajlar kullanılır. Bu ambalajların kullanılma amacı ev taşıma esnasında mobilyaların herhangi bir hasar almasını engellemektir. Firmamız sadece ev taşıma hizmeti değil bunun yanı sıra ofis taşıma gibi hizmetleri de müşterilere sunmaktadır.

Genellikle özel iş yeri olan kişiler birkaç yıl geçtikte sonra ofisi daha fazla genişletmek için veya konumunu değiştirmek için ofis taşımaya karar verebilir. Ofiste bulunan malzemelerin hasar almadan pratik bir şekilde taşınması için nakliye şirketlerinden yardım alınır. Ofis taşıma hizmeti verilmesine rağmen ev taşıma daha yoğun bir şekilde tercih edilen bir hizmettir. Bunun sebebi de insanların temel ihtiyaçlarından olan barınma ihtiyacıdır. Ev sahibi olan kişilerin yanı sıra sürekli olarak ev değiştiren kiracı durumunda olan insanların sayısı oldukça fazladır.

Etimesgut evden eve nakliyat Yazısını inceleyebilirsiniz.

İzmir Asansörlü ve Sigortalı Nakliyeci

asansorlu sigortali tasimaci izmir

İzmir büyük ve nüfusu fazla olan bir şehir olduğu için burada bulunan evlerin kat sayısı oldukça fazladır. Kat sayısı fazla olan evlerin çok büyük bir çoğunluğunda asansör bulunmaktadır. Apartmanın içerisinde asansör bulunması çoğu durumu kolaylaştırsa da ev taşıması yapılırken yetersiz kalan bir özelliktir. Asansörlü nakliye firması olarak kat sayısı fark etmeksizin her türlü eşya taşıma işlemini kolay bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Genellikle evin balkonundan veya camından eşya taşıması yapıldığı için asansör bu alanlara doğru konumlandırılır. Ekipte bulunan kişiler ev ve araçta bulunmak üzere kendi aralarında iş bölümü yapar ve eşyaların taşınması asansör mekanizması sayesinde daha hızlı gerçekleşir. İzmir evden eve nakliyat firması olarak ekip arkadaşlarımız disiplinli ve titiz çalışan kişilerden oluşmaktadır.

Ev taşıma işlemi gerçekleştirilirken firmamız tarafından eşyaların her birine sigorta uygulaması yapılır. Bu sigortanın yapılma amacı taşıma esnasında taşınan mobilyalardan herhangi birine gelen zararın firma tarafından karşılanmasıdır. Genellikle dikkatli bir şekilde ambalajla sarılma işlemi yapıldığı için hasar görmesine ihtimal yoktur ancak bunun güvencesini müşteriye vermek bizim görevimizdir. İzmir çevresinde nakliye şirketi sayısı oldukça fazla olmasına rağmen sigortalı nakliye firması sayısı oldukça azdır. Bu durumda firmamızın tercih edilebilirliğini artırmış olur.

İzmir En İyi Nakliye Firması

İzmir ve çevresinde yaşayan kişilerin ev veya ofis taşıma gibi durumlarında akıllarına ilk gelen en iyi nakliye firmasını seçmek olacaktır. En iyi nakliye firmasının seçilmesinin amacı taşınan eşyaların herhangi bir zarar görmeden ve pratik bir şekilde taşınmasıdır. Günün büyük bir çoğunluğunun taşıma işlemine ayrılması evde yapılacak işlerin daha çok aksamasına yol açacaktır. Bu durumda özellikle çalışan kişiler için büyük sorun teşkil eder. Çalışan kişilerde sorun teşkil etme nedeni ise iş yerinden alınan kısa süreli iznin verimli kullanılamaması olur.

Ev taşıma firması olarak genellikle taşınmanın gerçekleşeceği günden önce birkaç ekip arkadaşımız tarafından eve gelip mobilyaların analizi yapılır. Evin konumu kontrol edilerek taşımanın nereden gerçekleştirileceğine dair değerlendirme yapılır. Tüm değerlendirmelerin ardından taşımanın gerçekleşeceği gün erken saatlerde araç evin önünde yerini alır ve vakit kaybetmeden asansör mekanizması kurulur. Genellikle öğleden sonra taşıma işlemi biter ve ekipteki elemanlar mobilyaların kurulumunu yaparak işini tamamlamış olur.

İzmir Nakliye Ücretleri Ne Kadar?

Nakliye şirketlerinin arasındaki rekabet fiyatlara da yansımaktadır. Genellikle fiyatı belirleyen en temel etken taşınacak olan eşyaların sayısıdır. Fazla eşya bulunan bir ev için hazırlanan fiyat listesi diğerlerine göre daha fazla olacaktır. İzmir içerisinde yer alan bir nakliye şirketi olarak fiyatlarımız oldukça uygundur. Müşterilerin bütçelerini sıkıntıya sokmayacak şekilde bir fiyat listesi hazırlanır ve genellikle birebir görüşme sonrasında iyi indirimler uygulanır.

Ev taşımak isteyen kişilerin firmamıza internet sitesi üzerinde bulunan telefon numarası üzerinden ulaşıp görevli arkadaşımızla iletişime geçmesi önerilen bir konudur. Tüm değerlendirmeler yapıldıktan sonra müşteri ile ortak fikirde buluşulur ve ona göre bir fiyat hazırlanmış olur.

İzmir Evden Eve Taşımacılık Şirketi

Nakliye firmamız sadece şehir içinde değil aynı zamanda şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti de verdiğimiz hizmetler arasındadır. Genellikle farklı ilçe veya ile taşınması söz konusu olan kişilerin evdeki eşyaları güvenli bir şekilde taşınır. Şehirler arası taşıma fiyatları genelde yolun uzunluğundan dolayı şehir içine göre daha fazla olmaktadır. Ancak bu fiyatlar üzerinden de indirimler uygulanır. Eşyaların kaybolmasına veya mobilyada bir hasar meydana gelmesine karşın eşyalar sigortalanmaktadır.

İzmir Nakliyeci Önerisi

izmir nakliyeci tavsiyesi

İzmir içerisinde yaşayan kişiler herhangi bir ev veya ofis taşıma konusunda hangi nakliye şirketini tercih edeceği konusunda tereddüt yaşayabilir. Bunun sebebi eşyaların taşınırken hasar görmemesi ve uygun fiyatlı taşınma düşüncesidir. Çoğunlukla çevreden alınan öneriler ile birlikte nakliye firmaları ile görüşme sağlanır.

İzmir nakliye firması olarak şu ana kadar yaptığımız taşımalar ile birlikte müşterilerin memnun bir şekilde ayrılması adımızın duyulmasına yardımcı olmuştur. Firmamızın web sitesinde yer alan bilgiler ile aklınıza takılan her soruya cevap bulmanız mümkündür.

İstanbul evden eve nakliyat Yazısına da göz atabilirsiniz.

İzmir Güvenilir Ev Taşıma Şirketi

Bazı nakliye firmalarının eşya kaybolması veya eşyaların hasar görmesi konusunda negatif yorum aldığı görülmüştür. İzmir evden eve nakliyat firmaları arasında nadiren olan sigortalama özelliğimiz ile eşyalarınızın sigortalanması size güven vermek için yapılan bir uygulamadır. Eşyaların sigortalanması ile herhangi bir hasar görüldüğünde bu oluşan zarar firmamız tarafından kısa sürede karşılanır.