Pursaklar Evden Eve Nakliyat

Pursaklar evden eve nakliyat firması olarak işinde ehli ve uzman kişiler ile faaliyet göstererek müşterilerimizin memnun kalmasına yardımcı olmaktayız. Anlaşmalı olan sigorta şirketleri ile bütün eşyalarınız için sigorta da yaptırırız. Bu sayede taşınma esnasında olası kazalarda meydana gelen maddi kayıpları şirketimiz karşılamaktadır.

Pursaklar Evden Eve Nakliye Firması

Pursaklar nakliyeciler olarak eşyalara zarar vermemek için paketleme ve ambalajlama işlemlerinde oldukça titiz ve özenli davranmaktayız. Eşyaların paketlenmesinde eşyaların türüne göre malzemeler kullanırız. Örneğin; köpük, naylon, hava kabarcıklı naylon, halat, battaniye gibi kaliteli ve sağlam malzemeler ile bütün eşyaların paketlemesini yaparak zarar görmesini engelleriz. Sadece ev taşıma alanında hizmet vermeyiz. Aynı zamanda ofis taşıma, fuar, büro gibi alanların taşınmasında da 7/24 saat boyunca hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Resmi web sayfamız üzerinden iletişim numaralarından bize ulaşmanız mümkündür. Bütün soru ve taleplerinizi her saat başı bize iletebilirsiniz. Telefon ile fiyat konusunda da bilgi alıp randevu oluşturarak taşıma işlemlerinde bizimle gönül rahatlığı ile işbirliği yapabilirsiniz.

Pursaklar nakliye şirketi ile hızlı ve kaliteli bir şekilde ev ya da ofis taşıma işlemlerini yorulmadan yapabilirsiniz. Firma olarak öncelikle eşyaların taşınmasına geçmeden paketleme işlemlerini en hijyen ve titiz şekilde yaparız. Taşınacak eşyaların boyutlarına ve ebatlarına uygun olacak biçimde havalı naylonlar ile sarma işlemini uygularız. Paketlediğimiz bütün eşyaları çelik kasalı özel aracımızın için istifleme yöntemi ile yerleştirme yaparız. Bu sayede araç hareket halindeyken eşyalara hiçbir şekilde zarar gelmez. Kırılma ya da çizilme gibi durumlar olmaz.

Ataşehir evden eve nakliyat Yazısını inceleyebilirsiniz.

Pursaklar Nakliye Ücretleri Ne Kadar?

pursaklar nakliye fiyatlari
Pursaklar evden eve nakliyat firması sadece şehir içinde değil aynı zamanda şehirlerarasında da nakliyat işini başarılı bir şekilde gerçekleştirir. İstediğiniz zaman iletişim numaraları üzerinden bize ulaşıp randevu ya da detaylı bilgiler alabilirsiniz. Nakliye şirketimiz uygun fiyatlar ile işlerini başarılı ve kaliteli bir şekilde yapmaktadır. Fiyatları belirlerken şehir içinde mi yoksa şehir dışında mı taşıma işlemlerinin yapılıp yapılmadığına bakılır. Bununla birlikte eşyaların türüne, ağırlığına, ebatına, boyutuna, çokluğuna, paketlemede kullanılan malzemelerin kalitesine, özel araçların kaç tanesi ile taşındığına bakılır. Tüm Türkiye’nin her yerine en uygun ve ucuz fiyatlar ile taşınma işlemlerini yapmaktayız.

Mobilyalarınızın demontajı uzman marangozumuz tarafından sökülür ve mobilyaya uygun olacak şekilde malzeme ile paketleme işlemi yapılır. Yeni taşındığınız eve geldiğiniz zaman mobilyaların ya da beyaz eşyaların montajının yapılması gerektiği zamanlarda da işinde ehli olan marangozumuz kısa sürede bütün montaj işlerini halleder.

Pursaklar Ev Taşıma Firması

Pursaklar nakliyeciler olarak eşya taşınırken en az 5 tane işinde uzman olan çalışanlarımızı yönlendirmekteyiz. Özellikle demontaj ve montaj işlemleri için yetenekli marangozumuzu ve paketleme işlemi için eli hızlı olan çalışanımızı taşınma esnasında çalıştırırız. Diğer kalanlar ise eşyaları özel nakliye araçlarımıza dikkatli şekilde yerleştirilmesinde etkili rol oynar. Müşterilerimizin tercihlerine göre bütün eşyalar için nakliyat sigortası da yaptırmaktayız. Anlaşmalı olduğumuz sigorta şirketleri uygun fiyatlarla nakliyat sigortası yapmaktadır. Bu sayede kaza veya hasar gibi durumların sonucunda eşyalarınıza zarar geldiğinde maddi bütün masrafları şirketimiz ödemektedir. Dilediğiniz her saatte hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Pursaklar Güvenilir Ev Taşıma Şirketi

Pursaklar nakliye şirketi olarak en güvenilir ve şeffaf şekilde hizmetlerimizi sürdürmeye devam etmekteyiz. Bulunduğunuz ilin hem ilçelerine hem de diğer şehirlerine taşınma olasılığınız durumunda size büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Özel araçlarımızın kapasitesi oldukça yüksektir. İstediğiniz kadar eşyaları en son model tasarlanan nakliye araçlarımız ile taşıyabilirsiniz. Sadece ev taşımacılığı yapmayız. Aynı zamanda büro, banka, ofis gibi alanların da taşınma işlemlerini en kısa sürede yapmaktayız.

Taşınacak eşyaların ve ürünlerin türüne göre farklı ambalajları seçeriz. Örneğin; çok fazla hassas ve kırılgan bir yapısı olan eşyaların paketlenmesinde özel malzemelerden yapılmış ambalajlar kullanılmaktadır. Bu sayede nakliye araçlarının arkasında yer alan çelik kasalarda taşıma işlemini güvenli bir şekilde yerine getiririz. Bu sayede araç hareket halindeyken hiçbir şekilde eşyaların düşmesi ya da kırılması gibi durumlar oluşmaz.

Pursaklar Evden Eve Nakliyeci

pursaklar evden eve nakliyeci firmasi

Pursaklar evden eve nakliyat firması olarak hem kurumsal hem de ofis taşıma işlerinde de aktif bir şekilde hizmet vermekteyiz. Özellikle kurumsal yerlerde çalıştığınızda bilgisayar gibi elektronik cihazların taşınma esnasında zarar görmemesi için kaliteli bir şekilde paketleme ve ambalajlama işlemlerini yaparız. Kurumsal ve ofis taşımacılığında sökülen elektronik cihazların taşınmadan sonra montaj işlemlerini de işinde ehli olan marangozumuz tarafından hızlı şekilde tamamlanır.

Pursaklar evden eve nakliyat şirketi olarak kesinlikle uygun fiyatlar ile çalışma içerisindeyiz. Her kesimden insanların bize daha rahat bir şekilde ulaşması için fiyatlarda düşüklükleri yaptık. Böylece orta gelirli aileler de şirketimiz ile taşınma işlemlerini kaliteli ve temiz şekilde halledebilir.

İstanbul nakliye firması olarak evden eve taşıma işleminin daha kolay ve kısa sürede gerçekleşmesi için asansör sistemini kullanmaktayız. Makineler yardımı ile bütün eşyalar kısa sürede ve kolayca nakliye araçlarına yerleştirilir. 13 santimetre yüksekliğine kadar çıkmaktadır. Kolayca erişim sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda hijyenik ve temiz şekilde taşıma işlemleri yapılır. Hızlı olmasından dolayı zamandan tasarruf yapmış olursunuz.

Ev taşıma esnasında beyaz eşya ya da mobilyaların kurulumu sökülür. Yeni eve taşınıldığı zaman ise işinde ehli ve usta olan marangoz hemen mobilyaların montajını kaliteli şekilde yapmaktadır.

Ağrı evden eve nakliyat Yazısına da göz atabilirsiniz.

Pursaklar Nakliyeci Önerisi

Eşyaların sigortasını yaptırmak isteyen müşteriler anlaşmalı olduğumuz sigorta şirketi ile irtibata geçerek eşyaların üzerinde nakliyat sigortası yapılır. Bu sigorta ile eşyaların başına bir şey geldiğinde ortaya çıkan maddi kayıpları siz ödemezsiniz. Sizin yerine şirketimiz tüm masrafları ödemektedir.

Pursaklar nakliye şirketi ile şehirlerarasında da ev taşıma işlemleri yapılmaktadır. Şehirlerarasında uzun yolculuklar ile denk geldiğiniz için eşyaların paketleme işlemini çok muazzam şekilde yapmaktayız. Paketleme ve ambalajlama işlemlerinde en iyi şekilde çalışan ile faaliyet gösteririz. Kaliteli ve dayanıklı malzemeler ile paketleme işlemi yapıldıktan sonra istifleme yöntemi ile çelik kasalara tüm eşyalar yerleştirilir ve kapısı kapatılır. Özel nakliye aracımız oldukça geniş bir alana sahiptir. Tek seferde bütün eşyalarınızı aynı gün içinde taşıyabiliriz.

Pursaklar Asansörlü Ve Sigortalı Nakliyeci

Pursaklar evden eve nakliyat firmamız ücretsiz şekilde ekspertiz imkanını ortaya koymuştur. Bu imkan ile tüm eşyaların yasal olarak kayıtları tek tek alınır. Bu kayıtların alınması sonucunda eşyaların taşınması esnasında bir hasara ya da darbeye denk geldiğinizde ortaya çıkan tüm maddi kayıplar nakliye şirketimiz tarafından karşılanmaktadır.

Ev, ofis, büro, banka gibi alanların taşıma işlemlerini yapmakla birlikte birçok alanlarda depolarımız bulunur. Bu depolarda istediğiniz zamana kadar uygun fiyatlar ile istediğiniz kadar eşyalarınızı güvenli bir şekilde muhafaza edebilirsiniz. Taşınma işlemlerinden sonra fiyatlandırmaları yapmaktayız. Çünkü taşınma esnasında, kaç tane nakliye aracı kullanıldığı, kaç personel ile taşınma işlemlerinin gerçekleştiği, hangi uzaklıkta taşıma işlemlerinin yapıldığı, eşyaların sayısı, ağırlığı, boyutu, ebatı gibi unsurlara bakılır. Bu unsurların hepsi değerlendirilerek bir fiyat ortaya koyulur. Güvenli, kaliteli ve uygun fiyatlı hizmetlerimizden yararlanmak için resmi internet adresi üzerinde yer alan telefon numarasını kullanabilirsiniz.